אודות

חיים צדוק - מתווך נדל"ן

חיים צדוק הוא מתווך ויועץ נדל"ן המתמחה בתיווך השכרת דירות בירושלים, קניית דירה בירושלים, השכרת משרדים, רכישת משרדים והשכרה ורכישה של מגרשים בירושלים. לחיים ניסיון של מעל ל-16 שנה בתחום התיווך וייעוץ הנדל"ן בעיר הבירה של ישראל.

לפני שהגיע לתחום התיווך, עסק חיים כסוכן ביטוח מצליח במשך 25 שנה. בתקופת עבודתו כסוכן ביטוח, יצר חיים קשרים רבים עם תושבי ירושלים, וכיום הוא ממנף קשרים אלו על מנת להשיג הן לשוכרים ולרוכשים והן למשכירים ולמוכרים את עסקאות הנדל"ן הטובות ביותר. בנוסף, בזכות ניסיונו הרב כסוכן ביטוח לשעבר, חיים בעל יכולות מכירה גבוהות וזיהוי צרכי לקוחות.

כמי שגדל ומתגורר בירושלים, חיים מכיר את העיר על בוריה. הוא מצליח למצוא את נכסי הנדל"ן האידיאליים והמבוקשים ביותר עבור הלקוחות, זאת בהתאם למפרט, המיקום, המחיר, הקומה והגודל המבוקש של הנכס. בנוסף לכך, בזכות הידע הרב שלו בעולם הנדל"ן בירושלים, הוא יודע לזהות נכסי נדל"ן שעדיף להתרחק מהם, ומזהיר את הלקוחות מראש על פרויקטים שטמונות בהן בעיות כמו דחיית קבלת טופס 4 או סכסוך יורשים. בכך הוא מונע מהלקוחות להיכנס לעסקאות נדל"ן גרועות שעלולות לעלות להם ביוקר.

לצדוק הירושלמי יש מומחיות רבה בתיווך השכרת ומכירת דירות בשכונת הקטמונים הממוקמת בדרום מערב ירושלים. לשכונה זו יש אופי ייחודי מבחינת נדל"ן, בין היתר בשל חריגות בנייה ובעיות אישורים. בעוד שמתווכי נדל"ן מתקשים לסגור עסקאות בשכונת הקטמונים, צדוק מצליח לתווך עסקאות נדל"ן רבות בשכונה, זאת בזכות הבקיאות הרבה וניסיון ארוך השנים שלו.

צדוק מספק שירותי תיווך וייעוץ נדל"ן גם למשקיעים מחו"ל המעוניינים לרכוש נכסי נדל"ן בירושלים. הוא משיג עבור המשקיעים את הנכסים המשתלמים ביותר שיניבו עבורם את התשואה הגבוהה ביותר.

בתחום השכרת דירות בירושלים וכן קניית דירה בירושלים, חשוב תמיד להיות מעודכן לגבי התקנות החדשות והרגולטוריות. בשל כך, צדוק מקפיד להעשיר את הידע שלו כל הזמן ולהישאר עם היד על הדופק – הוא לומד מדי שנה מיסוי מקרקעין באוניברסיטת בר אילן ומתעדכן בכל יום לגבי החדשות בעולם הנדל"ן בישראל.

צדוק מעניק שירות אישי ואדיב, ליווי צמוד עד לחתימת החוזה והוא זמין בכל שעה עבור הלקוחות. הוא דואג להמליץ ללקוחותיו על אנשי המקצוע הטובים ביותר מתוך הניסיון שלו, כמו מעצבי פנים, יועצי משכנתאות, עורכי דין בתחום הנדל"ן, שמאי מקרקעין ועוד. הוא מטפל בכל הקשור לפרסום מודעות של מכירה או השכרת דירה, משרד או מגרש, ועובד צמוד עם צלם מקצועי שמצליח להוציא את המיטב מהנכס.

צדוק רואה תמיד לנגד עיניו את טובת הלקוחות ופועל ביושר, בשקיפות ובהגינות. הוא משקיע את מירב מאמציו על מנת למנוע עימותים בין בעלי הדירה לרוכשים או לשוכרים, ומוביל לקידום עסקה שבה שני הצדדים יהיו מרוצים.

חיים צדוק - מתווך נדל"ן

מעוניינים לשמוע על נכסים נוספים
או לקבל מידע נוסף על הנכסים הקיימים?